ENG

RUS
  Kalendorius
  Klientams

Vardas:

Slaptažodis:  Vardų tikrinimas

Vardas:


 .lt 

 .com

 .net 

 .biz

 .info 

 .edu


  Patarimai

Kaip reikėtų elgtis ginčytinose situacijose?
Kur baigiasi Leidėjo atsakomybė ir prasideda Kliento atsakomybė?
Kaip apsidrausti tuo atveju, jeigu iškiltų problemos?


Galvojai, kad rasi čia ką nors ypatingo? Čia tik ''bug'as'' :)   Vabalai

Ne viskas "Windows", kas "kimba"...


  Ar žinai, kad...

... pimoji ESM užėmė daugiau nei 200 kv. m. plotą ir "sugebėjo" atlikti tik 4 veiksmus...


  Juokas daiktas rimtas

Ar žinai, kodėl programuotojas, eidamas miegoti, prie lovos pasideda dvi stiklines: vien? pilną, o kitą tuščią? O todėl, kad...


  Naudingos nuorodos

Pagrindinės interneto kūrimo kalbos - HTML - komandų standartas - www.w3.org


  Dizainerio žodynas

CMYK - subtraktyvus spalvų modelis, naudojamas spaudoje ir...     Interneto projektaiDalykinis informavimas - viena svarbiausių kliento paramos formų. Tačiau ar pagalvojate, kaip išsiplės jūsų klientų ratas, jei jie kiekvieną dieną galės gauti naujausią informaciją apie Jūsų firmos veiklą, paslaugas ir produkciją? Internete galite pateikti visą informaciją apie savo firmos produkciją, iliustruoti ją nuotraukomis, pateikti videomedžiagą, įgarsinti, nuolat atnaujinti, papildyti, priimti užsakymus ir net tiesiogiai prekiauti 24 val. per parą!

Paštas, telefoniniai pokalbiai nėra ypač efektyvūs bendradarbiavimo būdai. Interneto svetainė leidžia bendrauti su užsienio firmomis taip pat lengvai, kaip ir su firmomis, įsikūrusiomis kitoje gatvės pusėje. Internete pateikta informacija prives Jus prie užsienio kontaktų, planavote tai ar ne.

Interneto tinklapio sukūrimui mes naudojame pažangiausias technologijas, jį kuria profesionalūs dizaineriai ir programuotojai.

Mes tikrai pasistengsime, kad Jūsų interneto puslapis išsiskirtu originaliu dizainu, atspindėtų Jūsų firmos veiklą, planus ir būtų patogus visiems vartotojams.

Puslapiams kurti naudojame ne vieną technologiją: HTML, DHTML, JavaScript, JavaAplet, Flash, ActionScript, PHP, o sudėtingesniems projektams - CGI, MySQL.

Visą Jūsų Interneto puslapį mes galime išversti į rusų, anglų, vokiečių kalbas, bei patalpinti savo serveryje - tiek mažus informacinius puslapiukus, tiek milžiniškas duomenų bazes.

Mūsų teikiamų paslaugų kainos prieinamos tikrai visiems, paprastai jos paskaičiuojamos abipusiu susitarimu. Orientacinės kainos.

Į pradžią  Atsiųskite mums savo komentarą Į viršų  
© 2002-2009 Reklamos studija "RECO"  Visos teisės saugomos. webmaster