ENG

RUS
  Kalendorius
  Klientams

Vardas:

Slaptažodis:  Vardų tikrinimas

Vardas:


 .lt 

 .com

 .net 

 .biz

 .info 

 .edu


  Patarimai

Kaip reikėtų elgtis ginčytinose situacijose?
Kur baigiasi Leidėjo atsakomybė ir prasideda Kliento atsakomybė?
Kaip apsidrausti tuo atveju, jeigu iškiltų problemos?


Galvojai, kad rasi čia ką nors ypatingo? Čia tik ''bug'as'' :)   Vabalai

Ne viskas "Windows", kas "kimba"...


  Ar žinai, kad...

... pimoji ESM užėmė daugiau nei 200 kv. m. plotą ir "sugebėjo" atlikti tik 4 veiksmus...


  Juokas daiktas rimtas

Ar žinai, kodėl programuotojas, eidamas miegoti, prie lovos pasideda dvi stiklines: vien? pilną, o kitą tuščią? O todėl, kad...


  Naudingos nuorodos

Pagrindinės interneto kūrimo kalbos - HTML - komandų standartas - www.w3.org


  Dizainerio žodynas

CMYK - subtraktyvus spalvų modelis, naudojamas spaudoje ir...     Apie mus       Truputis istorijos
       Truputis politikos
       Apie šį projektą
       Mūsų gamybinė - techninė bazė
       Kontaktinė informacija

Truputis naujienų

Truputis istorijos

1994 metai. Pradėjome dirbti, turėdami vieną kompiuterį, juodai baltą lazerinį spausdintuvą, laminatorių, nedidelę rankinę popieriaus pjaustyklę ir juodai baltą kopijavimo aparatą (kuriuo dar buvo galima kopijuoti ir raudona bei mėlyna spalvomis).

1995 metai. Jau turime du kompiuterius ir vieną iš pirmųjų spalvotų rašalinių printerių Epson stylus color. Po truputį apie mus sužino vis daugiau klientų.

1996 metai. Persikeliame į kitas nedideles patalpas miesto centre. Kompiuterių jau trys. Pagrindinės veiklos kryptys - smulkioji reklaminė spauda, dizaino paslaugos. Pradedame gaminti išorinę reklamą.


1998-2000 metai. Dirbame jau didesnėse patalpose, turime daugiau ir įvairesnės technikos. Labai išsiplėtė mūsų paslaugomis besinaudojančių klientų ratas. Žmonės įvertino mūsų įmonės siekius kuo geriau patenkinti jų poreikius, nesvarbu, kokie sudėtingi, sunkiai įvykdomi ar skubūs jie būtų. Labai išaugusi įmonės darbuotojų kvalifikacija ir kompetencija reklamos, spaudos, dizaino, marketingo srityse suteikė mūsų įmonei galimybes sparčiai augti ir plėstis.

2001 metais įmonė dar kartą persikraustė į kitą vietą (paprasčiausiai nebetilpome ankstesnėse patalpose). Išsiplėtė gamybinė bazė, o tuo pačiu ir gamybos pajėgumai bei galimybės. Dabar didžiąją dalį užsakymų galime pagaminti patys, nesinaudodami kitų įmonių paslaugomis. Tai, be abejo, mažina produkcijos savikainą ir užtikrina aukštą kokybę, kadangi galime kontroliuoti visą gamybos procesą vietoje.

Į viršų

Truputis politikos

Žinoma, mes neturime visų rūšių gamybinių įrengimų (ir tikriausiai niekas neturi), kad galėtume patys atlikti absoliučiai bet kokį reklaminį užsakymą. Tačiau mūsų nuostata tokia: klientas turi gauti viską, ko jam reikia, iš vienų rankų. Todėl mes glaudžiai palankiomis mums sąlygomis bendradarbiaujame su kitomis reklamos ir spaudos įmonėmis. Galutinė mūsų teikiamų paslaugų kaina dėl to neišauga, kadangi orientuojamės į realias rinkos kainas ir tai paslaugos daliai, kuri atliekama ne pas mus, antkainio netaikome.

Klientų poreikiams skiriame didžiausią dėmesį. Tačiau jokiu būdu nesistengiame aklai vykdyti užsakovų norų, nes žmonės dažnai nežino, kiek ir kokios reklamos jiems iš tikrųjų reikia. Mes nemokame gydyti ar vaidinti, bet žinome, kaip daryti reklamą. Mūsų vadybininkai ar dizaineriai visada patars, kaip ir ką padaryti, kad skirti reklamai pinigai būtų kuo efektyviau panaudoti. Ir tos mūsų žinios gali būti Jums labai naudingos (nedidelę jų dalelę Jūs galite rasti kituose šios svetainės puslapiuose).

Į viršų

Įmonės gamybinė - techninė bazė:

Krūva visokių kompiuterių, profesionalūs A3 formato skaneriai, lazeriniai spalvoti ir juodai-balti spausdintuvai, du greitaeigiai spalvoti kopijavimo aparatai su rip-serveriais, spalvų skaidymo įranga, ofsetinės spaudos mašinos, programuojamos elektrinės popieriaus pjaustymo staklės, terminiai ir vieliniai įrišimo aparatai, ruloniniai ir lapiniai laminatoriai, lankstymo, segimo, numeravimo, perforavimo, bigavimo ir parinkimo įranga, presai, daug visokios įrangos išorinės reklamos gamybai - pjaustantis ploteris, plačiaformatis (iki 1,52 m pločio) spalvotas spausdintuvas, gręžimo, šlifavimo, pjaustymo, plastiko lankstymo įranga ir t.t.), ir kita - visko gal neverta vardinti.

Į viršų

Apie šį projektą

Būtent taip - palaipsniui - ir gimė šis projektas: pateikti kuo daugiau informacijos apie dizainą, reklamą, spaudą, taikomas technologijas, naudojamas programas, kainas ir visa, kas tik su tuo susiję. Tikimės, kad projektas bus naudingas daugeliui: tiek klientams, besidomintiems savos reklamos kūrimu bei gamyba, tiek pradedantiems ar net profesonaliems dizaineriams bei vadybininkams.

Galime drąsiai tvirtinti, kad tokia sritis, kaip reklama, yra ištisas mokslas, savotiškai tarpusavyje sujungiantis menus (dailė, literatūra, architektūra) ir tiksliuosius mokslus (matematika, geometrija, fizika), konkrečios reklaminės kampanijos politiką ir didelių žmonių grupių psichologiją, beprotiškas idėjas ir programavimą...

Į viršų

Kontaktinė informacija:

Mus lengva rasti

Dėmesio: nuo 2010 m. gegužės mėn. pasikeitė mūsų adresas:
Klaipeda, LT-92105, Artojo g.7a,
tel. 8 46 481234, mob. 8 652 25025, faks. 8 46 313330
el. paštas info@reco.lt,
el. paštas užsakymams print@reco.lt
dirbame: pirmadieniais-penktadieniais nuo 10:00 iki 17:00

Į pradžią  Atsiųskite mums savo komentarą Į viršų  
© 2002-2009 Reklamos studija "RECO"  Visos teisės saugomos. webmaster